: 361919
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ ŚWIDNICKIEJ POLICJI

TRWA KONKURS "POLICJANT KTÓRY MI POMÓGŁ"

Więcej informacji na stronie

http://www.policjant.niebieskalinia.pl/

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Świdnica...

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy, współorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Świdnicy.

Kolejny już raz na obiektach OSiR w Strzegomiu 27 czerwca 2014 roku odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy, współorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Świdnicy, będący jednocześnie kolejną imprezą w ramach obchodów 25-lecia powstania związków zawodowych policjantów.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn piłkarskich: strażnicy więzienni, urzędnicy ze Starostwa Powiatowego i UM w Strzegomiu oraz policjanci z Wrocławia i Świdnicy. Drużyny w turnieju walczyły o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy oraz statuetkę najlepszego bramkarza i najlepszego strzelca turnieju

więcej »»
Świdnica
2015.06.26

Akcja "Bezpieczny Pierwszy Weekend Wakacji".


26 czerwca od godziny 14:00 do dnia 28 czerwca br. do godziny 22:00 na drogach powiatu świdnickiego policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy prowadzić będą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Bezpieczny Pierwszy Weekend Wakacji”. Funkcjonariusze prowadzić będą wzmożony nadzór nad ruchem pojazdów.

więcej »»
Świdnica
2015.06.26

Amfetamina i marihuana.


Policjanci ze Świdnicy zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który posiadał około 130 porcji narkotyków. W trakcie przesłuchania powiedział policjantom, iż narkotyk miał na własny użytek.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu